picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Proszę o pomoc w przegraniu vhs na dvd !

Proszę o pomoc w przegraniu vhs na dvd !

Witajcie, robiąc porządek na strychu odszukałem kilka starych lecz bardzo wartościowych dla mnie i mojej rodziny kaset vhs. Niestety ani ja ani nikt z moich znajomych nie posiada odtwarzacza vhs. Czy istnieje opcja aby to jakoś odtworzyć na komputerze lub przegrać na płytę cd lub dvd?

Rafałek34

Posty: 15

 
Na kilku forach internetowych zalazłem wiele pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem lecz zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, iż nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

zdziniu33

Posty: 19

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w świetnym stanie dlatego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Nabavoimb

Posty: 20

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało świetny efekt. Warto wydać kilkanaście złoty bowiem później możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

kapishon

Posty: 15

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania ale nikt nie prowadził mi nic szczególnego. Chyba będę zmuszony odnaleźć porządny odtwarzacz, jakim odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna lepsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

KHOT

Posty: 16

 
Propozycja http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście złotych jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

krzysztofh

Posty: 20

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie odnalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, ponieważ chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odnalazłem kilka takich osób natomiast potrzebują oni kilkuset zł od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt wiele jak dla mnie.

Pelek_23

Posty: 26

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego znaleźć lecz może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca wspaniała lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

Kwatuszek

Posty: 18

 
Witaj kolego, jeżeli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest naprawdę interesujący.

Kowalski

Posty: 23

 
Szukam podobnej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało dlatego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można trochę naprawić dlatego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Klakier

Posty: 22