picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

srebrne bransolety, polecicie sklep?

srebrne bransolety, polecicie sklep?

Interesuje mnie oferta z kolczykami przewlekanymi, natomiast do tej pory nie odnalazłam jakiś super wzorów. Mogą to być kolczyki srebrne, bo wiem, że są wtedy tanie. Jeśli macie jakieś propozycje sklepu internetowego to dajcie mi znać.

Umber5

Posty: 1

 
Kupowałam koła pozłacane i jestem zadowolona. Mnie akurat taki styl niesłychanie pasuje, wobec tego pożądane byłoby było na nie wydawać pieniądze. Akurat wiele takie koła nie kosztowały.

Wraczki333

Posty: 12

 
Osoby poszukujące komplety z cyrkoniami wyszukają coś tutaj https://valerio.pl/komplety-c-9.html dla siebie.

Gubomilaa

Posty: 3

 
Mam naszyjnik z cyrkoniami, a do tego kolczyki. To komplet, który zakładam na nadzwyczajne okazje, niemniej jednak rzeczywiście ładnie się prezentuje. Polecam, jeżeli chcecie mieć coś ładnego, niemniej jednak nie chcecie przy okazji wydawać na to zbyt dużo pieniędzy. Taki zestaw spełni Wasze żądania.

HalskiPol

Posty: 16

 
Mam kilka par kolczyków z cyrkoniami i jestem zadowolona. Są tanie i nie martwię się jak mi wypadnie cyrkonia, że to był diament. Prezentują się okazale i wyglądam w nich bardzo dobrze. Nic więcej mi nie jest potrzebne.

ryzyko33

Posty: 10

 
Według mnie trzeba sprawdzać, z których materiałów jest wykonana biżuteria. Lepiej będzie dopłacić troszkę do lepszych materiałów i wiedzieć, że to wytrzyma znacznie dłużej. Tym bardziej, jakość ma znaczenie, jeżeli kupujemy biżuterię dla kogoś.

opert34

Posty: 8

 
Jeśli kupuje biżuterie to szukam przeróżnych srebrnych kolczyków, jakie mają zabawne kształty. Lubię się wyróżniać w tle, zatem nie stawiam nigdy na nic klasycznego. Polecam, jeżeli chcecie mieć coś innego niż większa część kobiet.

emsoN

Posty: 14

 
Widziałam gdzieś sklep z przywieszkami charms, które były dostępne w niezmiernie niskich cenach. Znaczny wybór tego był. Można było zamówić coś ze srebrna chyba próby 925, natomiast można było zarówno zamówić srebro pozłacane.

Klarkaa45

Posty: 4

 
W internecie można znaleźć bardzo duży wybór naszyjników celebrytek. Jednym się to podoba, a innym nie. Wszystko pewnie zależne jest od wieku. Najlepszy sposób to sprawdzić sobie wszystko i zdecydować czy to dla nas?

Buła

Posty: 8