picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Polecenie wyjazdu służbowego, jak często mogą być?

Polecenie wyjazdu służbowego, jak często mogą być?

Witam.

Gdzie znajdę firmę, która przygotuje dla mnie wdroży mi w zakładzie narzędzie polecenie wyjazdu służbowego?

olboyyy

Posty: 13

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Przez takie poczynania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

Penio

Posty: 12

 
Dużym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

dzaman

Posty: 16

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Szczególnie wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

Asia

Posty: 13

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

cerbus34

Posty: 12

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

El2CzupakaBra

Posty: 24

 
Przy takiej dużej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików ludzi, które przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

Mord

Posty: 16

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest ponieważ różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się niezmiernie ważne dokumenty, nieraz były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Rodon22

Posty: 11

 
Zakładom, które zamierzają kupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego niesłychanie zadowoleni.

omen100

Posty: 17

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Jacuś

Posty: 19