picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sesja noworodkowa stargard, szukam !

sesja noworodkowa stargard, szukam !

Interesuje się sesją ciążową w Stargardzie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Nie za bardzo wiem czy to sesja w studio czy w plenerze, dlatego przydałaby mi się taka osoba, która się na tym bardzo dobrze zna i ze wszystkim mi doradzi.

Strzała

Posty: 2

 
Ostatnio spełniłam swoje marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym bardzo dobrze zna.

Marioleczka

Posty: 3

 
Miałam sesję rodzinną w Szczecinie i jestem zadowolona. Zajmowała się nami pani fotograf z niezwykle dużym doświadczeniem. Pomogła nam w ustawieniach, pozach i fotografie wyszły po prostu fanatycznie. Polecam taką super sesję.

wieszdo87

Posty: 5

 
Znajomy nam robił sesje, niemniej jednak nie wyszło to najlepiej. Poza tym, że trzeba wiedzieć jak zrobić fotografie to jeszcze trzeba wiedzieć jak zająć się ich obróbką komputerową. U nas wszystko wyszło tak, że nikt nie był do siebie podobny, a przecież nie o to chodzi w obróbce cyfrowej zdjęć.

cfaniok6

Posty: 18

 
Mnie się zawsze takie fotografie podobały, ale z kasa bywa niezmiernie różnie. Muszę się zastanowić czy jednakże nie zebrać tych kilku stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie zrobić. Nie mam zbyt wielu zdjęć ze swoją rodziną, a te, jakie są pozostawiają wiele do życzenia. Profesjonalista fotografie wykona o wiele lepiej.

nighthaze

Posty: 3

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, ale widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę profesjonalnie. My mamy zdjęć dużo, ale nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, ale jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

Babeczka

Posty: 10

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, albowiem poprzez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, zatem zdjęcia wyszły rzeczywiście super.

Jacuś

Posty: 7

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, że można było zabrać ze sobą osiem osób. Było zabawnie i wzruszająco, dlatego warto było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Samodzielnie się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

labuh

Posty: 4

 
Robiliśmy sesję noworodkową w Szczecinie i wszystko przebiegło super. Jesteśmy zadowoleni. Następne dziecko również będzie miało taką oryginalną sesję.

Kasiulak23

Posty: 24

 
Polecam wykonanie sesji noworodkowej w Szczecinie w studio https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece, a przekonacie się, że tam o wszystko zadbają. To jest pełen profesjonalizm, a nam wszystkim przecież na tym najbardziej zależy. Oferta jest korzystna pod względem ceny.

Bierny67

Posty: 4