picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gabinet kosmetyczny kraków, kogo polecicie ?

gabinet kosmetyczny kraków, kogo polecicie ?

Witam. Z tego co widzę, mnóstwo ludzi poleca Muneca w Krakowie. Jeżeli korzystałyście u nich z zabiegu depilacji i jesteście zadowolone, to napiszcie. W planach mam laserową depilację, lecz jak na razie poszukuję depilacji woskiem w idealnym gabinecie.

Namo

Posty: 4

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Uważam, że to niezwykle dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

Aklimer56

Posty: 11

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

ui5609

Posty: 7

 
Powiem tak, iż niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do własnej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

DaNceR

Posty: 8

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

Kasiulak23

Posty: 24

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

23-Obert

Posty: 16

 
Nie ma to jak wykwalifikowany peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, albowiem dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

Różyczka

Posty: 19

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również poszukuję i jakoś nie mogę trafić, albowiem wiecznie mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

grudziec55

Posty: 3